توسعه تجارت فراز معین

شرکت توسعه تجارت فراز معین با توجه به لزوم عرضۀ مصالح نوین ساختمانی، در راستای بهینه سازی مصرف انرژی، ضمن استفاده از متخصصان مجرب در حوزۀ ساختمان، اقدام به أخذ نمایندگی انحصاری گروه صنعتی AEROFOAM در تولید و عرضۀ عایق الاستومریک AEROFOAM NBR نموده است.
توسعه تجارت فراز معین، با تکیه بر توانمندی پرسنل مجرب، عرضۀ فوری محصولات و ارائۀ خدمات پس از فروش مناسب، رضایت کامل مصرف کنندگان را سرلوحۀ برنامه های خود قرار داده است.

گروه صنعتی AEROFOAM

گروه صنعتی AEROFOAM واقع در کشور امارات از سال 1980 ضمن تولید محصولات مرتبط با صنایع تهویه مطبوع، مطابق با تکنولوژی و استانداردهای روز آمریکا و اروپا، از جمله TUV, ASTM, DIN, DCL, CE و ... توانسته است با حفظ کیفیت در سطح بین المللی، محصولات خود را به اقصی نقاط جهان صادر نماید.

عایق الاستومریک AEROFOAM NBR

عایق الاستومریک AEROFOAM که محصولی انعطاف پذیر و سلول بسته با کلاس صفر می باشد، ضمن برخورداری از کیفیت عالی و قیمت مناسب، بسرعت در پروژه های ساختمانی، صنعتی و صنایع نفت و گاز ایران مورد استقبال کارفرمایان، پیمانکاران و مشاوران قرار گرفته و با توجه به کیفیت بسیار مناسب، تنوع محصولات و سرعت بالای تحویل کالا، توانسته است نظر مثبت مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن جلب نماید.
چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

پرسش خود را اینجا بیان کنید

شماره تماس با ما 82419200 - 021
آدرس ایمیل